Henkilöstö

Tiina Asp

Tiina Asp

Position

Piritta Ekroth

Piritta Ekroth

Position

hankeprosessi- ja henkilöstöpäällikkö
piritta.ekroth@luvy.fi
045 7884 3210

Niina Hätinen

Niina Hätinen

ympäristöasiantuntija
niina.hatinen@luvy.fi
044 773 0018

Jaana Kalliomäki

Jaana Kalliomäki

Maria Kihlström

Maria Kihlström

Position

Erkka Laitinen

Erkka Laitinen

Position

Johan Lindholm

Johan Lindholm

Position

kenttämestari
sertifioitu näytteenottaja
johan.lindholm@luvy.fi
044 528 5012

Lue lisää Johanista

Tomi Luoto

Tomi Luoto

vesistöasiantuntija
tomi.luoto@luvy.fi
044 364 1044

Mikko Melasniemi

Mikko Melasniemi

Position

Arto Muttilainen

Arto Muttilainen

Position

kenttämestari
sertifioitu näytteenottaja
arto.muttilainen@luvy.fi
050 047 5092

Lue lisää Artosta

Katriina Nummela

Katriina Nummela

Position

Tiia Palm

Tiia Palm

Maj Rasilainen

Maj Rasilainen

vesistö- ja kala-asiantuntija
aluekoordinaattori
maj.rasilainen@luvy.fi
045 7884 3283

Anu Suonpää-Espinola

Anu Suonpää-Espinola

Position

Annika Söderholm-Emas

Annika Söderholm-Emas

aluekoordinaattori
hankekoordinaattori
annika.soderholm-emas@luvy.fi
044 528 5019

Joonas Tammivuori

Joonas Tammivuori

Position

ympäristöasiantuntija
hankekoordinaattori
joonas.tammivuori@luvy.fi
050 326 3302

Lue lisää Joonaksesta

Heidi Tanttu

Heidi Tanttu

Position

Jorma Valjus

Jorma Valjus

Position

vesistö- ja kala-asiantuntija
sertifioitu näytteenottaja
jorma.valjus@luvy.fi
044 528 5004

Lue lisää Jormasta

Marja Valtonen

Marja Valtonen

Position

Jussi Vesterinen

Jussi Vesterinen

Position

Juha-Pekka Vähä

Juha-Pekka Vähä

Position